Konkurs „Pamiętajmy o Osieckiej”

W dniach 11,12,13 czerwca 2018 roku w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbył się pierwszy etap 21. Konkursu Wokalnego „Pamiętajmy o Osieckiej”. Jury w składzie: Jerzy Satanowski, Jakub Lubowicz, Magdalena Smalara, Piotr Kruszczyński – wyłoniło zwycięską grupę do kolejnego etapu konkursu. Jakub Lubowicz od 2014 roku jest związany z konkursem. Podczas tygodniowych warsztatów organizowanych w sierpniu w Teatrze Atelier w Sopocie pracuje ze zwycięzcami pierwszego etapu. Przygotowuje aranżacje utworów oraz z zespołem muzycznym towarzyszy uczestnikom w dalszych zmaganiach podczas koncertów finałowych. Czytaj dalej Konkurs „Pamiętajmy o Osieckiej”

Premiera płyty winylowej z musicalu „Piloci”

26 marca w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie odbyła się premiera płyty winylowej z piosenkami z musicalu „Piloci”. Jest to limitowana seria z numerowanymi egzemplarzami. Na płycie znalazły się wybrane utwory z musicalu.
Obecni byli twórcy; Jakub Lubowicz oraz Dawid Lubowicz – kompozytorzy, Wojciech Kępczyński – twórca libretta, Michał Wojnarowski – autor tekstów piosenek a także aktorzy występujący w spektaklu.